Okulary progresywne

Okulary progresywne

Szkła progresywne

Masz ponad 40lat? Czytanie drobnego druku sprawia problem? Zaczęły się kłopoty z wzrokiem?  To naturalne następstwo tzw. presbiopii. W jej wyniku soczewka w oku przestaje być tak elastyczna jak przedtem. Pomóc w tym mogą dobre soczewki progresywne, które posiadają trzy kanały widzenia.


Jak działają szkła progresywne?

Szkła progresywne mają zmienną moc optyczną. Oznacza to, że szkła zapewniają szerokie pole widzenia i ostrość obrazu. Każdy obszar- bliż, pośredni, dal- umieszczone w jednej soczewce zapewnia wyraźny obraz, dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanych do tworzenia okularów. Polepszają one komfort codziennego funkcjonowania, ponieważ zamiast dwóch par okularów- jedne do dali, drugie do bliży- możemy mieć jedną.

Dlaczego warto wybrać okulary progresywne?

Problemy ze wzrokiem potrafią znacznie utrudnić życie. Z czasem może się okazać, że trudność sprawiają nam dotąd najprostsze czynności. Prezbiopia często uniemożliwia kierowcom swobodne prowadzenie samochodu, co z kolei bywa niebezpieczne. Okulary sprawiają, że świat ponownie stanie się ostry i wyraźny, przez co na drodze i nie tylko będziemy mogli zachować maksymalną czujność.

Soczewki progresywne.

Soczewki progresywne są dopasowywane do każdego klienta. Dzięki pomocy profesjonalnego optyka możemy nie tylko dopasować oprawki do kształtu twarzy i typu urody, ale przede wszystkim wybrać szkła progresywne, które będą komfortowe w użytkowaniu. W razie gdyby okazało się, że nie będziemy w stanie zaadoptować się do soczewek zawsze istnieje okres adaptacji soczek, po tym okresie możemy wymienić soczewki na dwie pary okularów- dal i bliż. Soczewki progresywne są gwarancją bezpieczeństwa- kupując konkretną konstrukcję zyskujemy certyfikat autentyczności, zgodnie  z którym produkt spełnia wszystkie warunki wyrobu medycznego. Korzystne ceny oraz szczegółowy poradnik użytkowania sprawiają, że soczewki okularowe są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl